O firmě

 

Děláme to co umíme nejlépe, staráme se o naše i vaše děti …

Společnost Gold Life Services nabízí kompletní služby v oblasti péče o děti, jejichž součástí jsou mj. i služby pro dospělé, které Vám umožní efektivněji a pohodlněji strávit čas právě se svými dětmi. Našimi klienty jsou zaměstnané i časově zaneprázdněné matky, pečující rodiče, ale i korporátní klientela. Své služby rádi přizpůsobíme Vašim specifickým požadavkům a vytvoříme pro Vás nabídku šitou na míru Vašim přáním.

Naše služby pro děti i jejich rodiče:

 

  • Poradenství v oblasti firemních školek včetně podpory při zajištění jejich provozu;
  • Dětské narozeninové oslavy a ostatní tématické dětské akce;
  • Babysitting a podpora výchovy dítěte (př. doučování, konzultace výchovných metod);
  • Služby pro rodinu a domácnost;
  • Osobní rozvoj, zdravía relaxace.

 

Společnost GoldLife Services by založena v roce 2009 na základě mnoha diskusí na téma, jak bychom mohly pomoci získat více volného času matkám a pracujícím, kteří jsou velmi zaneprázdněni.

 Náš tým tvoří Lucie Vimrová, Alena Foster a Renata Ljunggren. Jak Lucie, tak i Renata jsou obě matky, které mají zkušenosti s neustálým dělením sil mezi profesionální záležitosti a mateřské povinnosti. Velmi brzy jsme tudíž dospěly ke zjištění, že být zaměstnanou matkou znamená redukovat nebo zcela vyloučit svůj volný čas ve prospěch péče o děti, práce a domácnosti. Stejnou zkušenost má zajisté i mnoho dalších matek a rodičů. Z uvedených důvodů jsme se začaly zabývat těmito otázkami a postupně jsme své nápady převedly do konkrétních služeb, vznikla  společnost GoldLife Services, nabízející služby v oblasti péče o děti a životního stylu.

 Zkombinovaly jsme osobní a obchodní zkušenosti s profesionálním pedagogickým know -how v oblasti péče o děti a jejich výchovy:

  • Naše osobní zkušenosti v roli matek zaručují, že jsme schopny odhadnout skutečné potřeby a přání ostatních matek a jejich dětí;
  • Naše obchodní zkušenosti nám umožňují profesionální přístup v jednání a komunikaci se soukromou I podnikovou klientelou;
  • Naše pedagogické know-how je zajištěno spoluprácí s dlouhodobě fungující česko – anglickou školkou (www.oursubmarine.cz), která je naším stálým partnerem a poradcem v oblasti kompletních služeb péče o děti.